logoPříbramská teplárenská a.s.
Obecnická 269
261 01 Příbram
I

                                                                   

                            
O nás Aktuality Kontakty Poruchy Odstávky Investice a rozvoj



Ing. Jaroslav Hrabec výkonný  ředitel  318 493 116 hrabec@ptpb.cz
Ing. Michal Goryl finanční ředitel 318 493 199 goryl@ptpb.cz
sekretariát 318 493 156 ptas@ptpb.cz
Křesina Petr mistr logistiky paliv a zauhlování 318 493 131 křesina @ptpb.cz
Carda Libor technik měření 318 624 673 carda@ptpb.cz
Ing. Petr Čížek výrobní ředitel 318 493 126 cizek@ptpb.cz
Falešník František směnový mistr 318 493 141 falesnik@ptpb.cz
Fichna Jan vedoucí údržby, stavební tech. 318 493 148 fichna@ptpb.cz
Havlíček Vlastimil mistr VS 318 493 115 havlicek@ptpb.cz
Havlíčková Danuše účetní 318 493 113 havlickova@ptpb.cz
Janušková Petra mzdová účetní 318 493 154 januskova@ptpb.cz
Jarolímek Jan obchodní oddělení 318 493 114 jarolimek@ptpb.cz
Hájek Milan směnový mistr 318 493 141 hajek@ptpb.cz
Kačírek Jiří příprava údržby 318 493 138 kacirek@ptpb.cz
Ing. Kotlaříková M. ekolog 318 493 160 krejcova@ptpb.cz
Lisý Zdeněk technik měření 318 493 120 lisy@ptpb.cz
Mašek Jaroslav vedoucí logistiky paliv 318 493 137 masek@ptpb.cz
Muzikář František směnový mistr 318 493 141 muzkar@ptpb.cz
Nekola Jaroslav mistr elektro údržby 318 493 100 nekola@ptpb.cz
Nekolová Jana personální oddělení 318 493 110 nekolova@ptpb.cz
Šinágl Miroslav mistr strojní údržby 318 493 136 sinagl@ptpb.cz
Novotný Milan  vedoucí skladu 318 493 127 novotny@ptpb.cz
Rudolfová Drahuše sklad 318 493 127 rudolfova@ptpb.cz

Schneider Antonín mistr CHÚV, laboratoř 318 493 152 schneider@ptpb.cz
Soukupová Simona obchodní oddělení 318 493 156 soukupova@ptpb.cz
Steinbach Martin mistr MaR 318 493 117 steinbach@ptpb.cz
Šnobl Jiří  technik měření 318 624 673 snobl@ptpb.cz
Troller Petr směnový mistr 318 493 141 troller@ptpb.cz
Muzikář Radek bezpečnostní technik 318 493 128 muzikar@ptpb.cz
RD 1 - dispečink 318 621 472
Velín PT a.s. 318 493 122


«


Příbramská teplárenská a.s.                                                                                   tel.: 318 493 111, 101
Obecnická 269                                                                                                        fax: 318 627 767
261 01 Příbram                                                                                                        www.ptpb.cz, e-mail: ptas@ptpb
IČO: 46356550  DIČ: CZ46356550